Notice: Undefined index: ciach1o in /home/radbo1/public_html/index.php on line 6

Notice: Undefined index: logout in /home/radbo1/public_html/index.php on line 14

Notice: Constant SECURITY_CONST already defined in /home/radbo1/public_html/header.php on line 2
Ty Polecasz - rekomendacje usług
Dodaj rekomendację Lista rekomendacji Ranking użytkowników

Katalog branżowy

Zachodnio-pomorskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskie wielkopolskie łódzkie mazowieckie podlaskie kujawsko-pomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie

 

Polityka Ochrony Prywatności

 

    Właścicielem portalu typolecasz.pl jest Firma RadBoGroup. Głównym celem jest dbanie o interesy naszych klientów oraz zachowanie prywatności i poufności danych osobowych nam przekazanych, a nie przeznaczonych dla ogółu odwiedzających strony portalu.
Zasady ochrony prywatności określają procedury gromadzenia, przetwarzania, edycji i usuwania danych osobowych w bazie danych portalu typolecasz.pl

    Polityka Ochrony Prywatności jest częścią Regulaminu, dlatego akceptując Regulamin podczas procesu rejestracji Użytkownik zgadza się również na poniższe zasady oraz wyraża zgodę na gromadzenie i przetważanie swoich danych osobowych zgodnie z art. 23 Ustawy o ochronie danych osobowych. Przedstawione poniżej zasady obowiązują wszystkich użytkowników zarejestrowanych po 01 maja 2008 roku. Zgodnie z art. 32 Ustawy o ochronie danych osobowych każdy użytkownik ma prawo wglądu, edycji oraz usunięcia swoich danych osobowych z portalu (z wyjątkiem przypadków określonych w Regulaminie). Użytkownik powinien być świadomy, że dane osobowe wpisane przez niego do Konta Użytkownika lub innej usługi udostępniającej treści publicznie będą podane do publicznej wiadomości. W przypadku braku akceptacji dla poniższych zasad prosimy o nie korzystanie z portalu typolecasz.pl. Proszę zapoznać się z treścią Polityki Ochrony Prywatności typolecasz.pl, aby mogli Państwo lepiej podejmować swoje decyzje dotyczące korzystania z portalu.


Jakie informacje zbieramy o Tobie?
    Możesz przeglądać bazę Rekomendacji usług w naszym portalu nie podając nam żadnych danych osobowych. Zbieramy wówczas tylko informacje, które są dostępne w logach systemowych naszych serwerów. Są to np.: adres IP, z którego się łączysz, rodzaj Twojego systemu operacyjnego czy wersja przeglądarki internetowej. Dane te gromadzimy i przetwarzamy, aby móc jak najlepiej dopracować portal do Twoich potrzeb i aby korzystanie z niego było jak najbardziej uproszczone i wygodne.

    Aby jednak móc w pełni korzystać z możliwości typolecasz.pl, zobowiązany jesteś podać nam niezbędne dane osobowe w momencie kiedy dokonujesz procesu Rejestracji. Obowiązkowe dane to adres e-mail oraz wypełnienie metryczki danych, potrzebnej do prawidłowej moderacji Użytkownika. Dane których podanie jest obowiązkowe są w formularzu rejestracji portalu odpowiednio zaznaczone (*). Informacje te są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania serwisu. Jeśli dodajesz swoją rekomendację do oferty typolecasz.pl, to inny użytkownik portalu, w tym momencie musi otrzymać Twoje dane. Adres e-mail jest też potrzebny do przesyłania korespondecji elektronicznej pomiedzy typolecasz.pl a Toba i między innym użytkownikami a Tobą.

    Jeśli zdecydujesz się na dodanie rekomendacji usług do typolecasz.pl lub korzystanie z  rekomendacji innych użytkowników, będziemy również gromadzić dane o parametrach wystawionych rekomendacji, wystawianych opiniach. Również przekazywane wiadomości pomiędzy portalem, innymi użytkownikami i Tobą będą gromadzone.

Jak wykorzystujemy informacje o Tobie.
    Twoje dane osobowe wykorzystujemy głównie do prawidłowego działania portalu typolecasz.pl. W przypadku dokonania rekomendacji, w której występujesz jako jedna ze stron, Twoje dane kontaktowe (login (Imię, Nazwisko), adres e-mail) zostaną przekazane do serwera. Na podstawie formularza kontaktowego możesz się kontaktować z innymi Użytkownikami, w celu pozyskania szczegółowych informacji o rekomendowanej usłudze/firmie. Danych, które możesz otrzymać o innym użytkowniku nie możesz wykorzystywać do innych celów niż związanych z kontaktem z Użytkownikiem w celu weryfikacji jego rekomendacji. W szczególności nie możesz wykorzystywać adresu e-mail innego użytkownika do wysyłania mu spamu, oferty swojej firmy lub osób trzecich oraz innych treści. Nie możesz także przekazywać tych danych osobom trzecim bez wyraźnej zgody danego użytkownika i typolecasz.pl.

    Wykorzystujemy również informacje o Twoim zachowaniu na stronach portalu typolecasz.pl. Potrzebne nam są one min do rozstrzygania ewentualnych sporów, egzekwowania zasad Regulaminu, kontaktu administratora portalu z Tobą. Dzięki tym informacjom możemy również lepiej dostosować portal typolecasz.pl do potrzeb użytkowników, aby korzystanie z niego było proste, przejrzyste, wygodne i przede wszystkim bezpieczne.


Prywatność hasła
    Każdy użytkownik powinien chronić dostęp do swojego hasła i nie powinien w żadnym wypadku udostępniać swojego hasła osobom trzecim. Za wszelkie działania użytkownika lub osób trzecich na rzecz jego konta odpowiada on sam. W przypadku podejrzenia o kradzież hasła należy niezwłocznie je zmienić korzystając z Panelu użytkownika.

Dostęp, wgląd i usunięcie danych osobowych
    Portal typolecasz.pl udostępnia swoim klientom wgląd i zmianę danych osobowych poprzez Panel użytkownika. Do obowiązków użytkownika należy aby jego dane osobowe były zawsze aktualne. Nie umożliwiamy innych metod wglądu i zmiany danych osobowych poza wyżej podaną. Usunięcie danych osobowych użytkownika z bazy odbywa się na jego żądanie - należy wysłać zgłoszenie do Administracji typolecasz.pl poprzez formularz kontaktowy. Zgłoszenie będzie rozpatrzone w ciągu siedmiu dni roboczych. W niektórych przypadkach Administrator portalu typolecasz.pl może odmówić usunięcia części danych osobowych użytkownika (np.: podejrzenie oszustwa, prowadzone śledztwo, nierozstrzygnięte spory, naruszony regulamin).

Bezpieczeństwo
    Dane użytkowników przechowywane i przetwarzane są z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Dane te są chronione przed ingerencją, utratą lub kradzieżą procedurami spełniającymi wymagania prawa polskiego, a dostęp do nich ma tylko niewielka liczba uprawnionych osób. Portal typolecasz.pl stosuje kilka różnych poziomów zabezpieczeń, aby jak najlepiej dbać o bezpieczeństwo Państwa danych.
 

Zmiany
    Firma RadBoGroup zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki Ochrony Prywatności typolecasz.pl w dowolnej chwili. Wszystkie zmiany zaczynają obowiązywać po upływie 14 dni od momentu ich ogłoszenia w dziale Ogłoszenia portalu typolecasz.pl. Brak akceptacji dla nowej Polityki Ochrony Prywatności typolecasz.pl oznacza rezygnację z używania serwisu.


Kontakt z typolecasz.pl
    Obsługą portalu www.typolecasz.pl zajmuje sie Biuro Obsługi Klienta typolecasz.pl mieszczące się we Wrocławiu (ul.Powstańców Śl. 111/19, 53-350 Wrocław). W przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii dotyczących Polityki Ochrony Prywatności typolecasz.pl prosimy o kontakt na powyższy adres lub korzystając z formularza kontaktowego w serwisie typolecasz.pl

Bezpieczne korzystanie z typolecasz.pl
    Typolecasz.pl zostało stworzone, aby promować tylko dobrych usługodawców, firmy świadczące doskonała jakość obsługi klienta oraz dostarczające produkt/usługę na wysokim poziomie. Dla tego celu stworzyliśmy portal skupiający użytkowników rekomendujących polecane firmy. Wśród rzeszy użytkowników prawdopodobnie znajdują się osoby, które nie zawsze wykorzystują to miejsce zgodnie z przeznaczeniem. Naszym zadaniem jest ochrona uczciwych użytkowników przed tą, mniej chlubną, częścią internautów korzystających z typolecasz.pl.
Choć serwis nie jest narażony na większość niebezpieczeństw nękających inne portale internetowe, to jednak pragniemy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych kwestii, do których każdy użytkownik typolecasz.pl powinien się zastosować:

1) Bezpieczeństwo Twojego konta
- traktuj swoje konto jak twierdzę - nikt prócz Ciebie nie ma do niego dostępu, hasło do konta powinieneś znać tylko Ty
- odpowiednio silne hasło - utwórz dla swojego konta trudne do odgadnięcia hasło, hasło nie może być tym samym ciągiem znaków co nazwa Twojego użytkownika; w miarę możliwości nie powtarzaj haseł, których używasz na innych serwisach internetowych
- postaraj się zmieniać co jakiś czas swoje hasło - jeśli go nie zapamiętasz, zapisuj je w miejscu niedostępnym dla innych
- nie zapisuj nigdy hasła w przeglądarce, a szczególności nigdy nie rób tego gdy nie jesteś u siebie (np. w kawiarence internetowej)
- zawsze wylogowuj się - to podstawowy wymóg bezpieczeństwa.

2) Rekomendowanie usług
- dodaj opinię wraz z rzetelnym komentarzem
- dodaj skalę swojej oceny w celu poznania rankingu usług
- po skorzystaniu z usługi na podstawie rekomendacji wystaw usługodawcy odpowiednią i przemyślaną opinię, aby poinformować innych użytkowników o poziomie świadczonej przez niego usługi

3) Wystawianie usług
- upewnij się czy usługa, którą chcesz dodać do bazy typolecasz.pl jest zgodna z obowiązującym prawem - każde naruszenie tej zasady wiąże się z natychmiastową reakcją Administratora portalu
- po skorzystaniu z danej usługi wystaw rekomendację odpowiednią i przemyślaną

 

Uwaga: jeśli użytkownik, z którym miałeś kontakt na naszym portalu, wzbudza Twoje podejrzenia lub stwierdziłeś naruszenie przez niego zasad obowiązujących w regulaminie powiadom nas o tym.